“Pan jest z Tobą!” -Wiesz?

Jesteś młody i czujesz się zagubiony w hałasie świata? A może czujesz się niezrozumiany? Nie widzisz sensu swojego życia? Czujesz się samotny pomimo setek followers’ów na fb i insta?
Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Nie jesteś sam!

W jednej z piosenek Alana Walkera, 22-letniego muzyka z Norwegii, wokalistka śpiewa o zagubieniu i samotności. Nie jeden z nas, mógłby słowa tej piosenki dopasować do swoich przeżyć i życiowych tęsknot. Bo nic nie daje tak mocnego poczucia bezpieczeństwa jak obecność kogoś, kto kocha nie “za” a mimo wszystko:

“Lost in your mind
[Zagubiona w Twoim umyśle?]
I wanna know,
[Chcę wiedzieć]
Am I losing my mind?
[Czy tracę zmysły?]
Never let me go
[nigdy nie pozwól mi odejść]

If this night is not forever, 
[Jeśli ta noc nie będzie trwała wiecznie]
at least we are together
[przynajmniej jesteśmy razem]
I know I’m not alone, 
[wiem, że nie jestem sama]
I know I’m not alone
[wiem, że nie jestem sama]”

W świecie, który proponuje życie pełne przyjemności i chwilowych radości bardzo trudno jest odnaleźć coś, co da sercu trwały pokój. Świadectwa licznych ludzi, którzy doświadczyli Bożego Miłosierdzia można usłyszeć, że nie znaleźli w świecie takiego szczęścia i pokoju jakie znaleźli w Sercu Jezusa. Zatem może warto zaryzykować. Do stracenia masz tylko kiladziesiąt minut. a możesz zyskać coś nieocenionego.

Dlatego przyjmij zaproszenie na spotkanie pt. “Pan jest z Tobą”. Usłyszysz tam świadectwa osób, które spotkały Zmartwychwstałego, co zupełnie odmieniło ich życie. Usłyszysz że mimo niepowodzeń i cierpienia, których często nie da się uniknąć, nie pozostajesz w nich sam. Jest ktoś, kto potrafi Tobie doskonale współczuć. Nie. Nie jest to metafora. On z Tobą “współprzeżywa” Twoje życie, bo przez chrzest zostałeś wszczepiony w Jego ciało. Jesteś w Jego sercu. Zatem…

Przyjdź i…

Środa, 30 października 2019 r.
Gubin, Kaplica przy ul. Obrońców Pokoju

Terminy kolejnych spotkań:
2019 r.: 27 listopada i 18 grudnia (dzień spowiedzi adwentowej)
2020 r.: 22 stycznia, 26 lutego, 25 marca.

w planie:

19.00            Dobre Słowo
19.15            Adoracja (Spotkanie z Miłością)
19.45            dziesiątek różańca
19.55            Błogosławieństwo

20.00            Pogaduchy przy pizzy

26 lutego, 2019